Beauty

     Nazwa naszej pralni Madame Sans-Gene upamiętnia historyczną postać, która była żywiołową praczką Napoleona Bonapartego.

     Pierwszy zawód Madame Sans-Gene sprawił, że czynność prania stała się potrzebna i podziwiana, zaś Francuzka wpisała się na stałe do kart historii.

Dzięki naszej pralni Ty również możesz poczuć się jak sam Napoleon.

 

     Pralnia Madame Sans-Gene była pierwszą w kraju pralnią specjalizującą się w czyszczeniu materiałów wymagających szczególnej uwagi.

     Dzięki wieloletniej działalności w branży dekoratorskiej, poznaliśmy specyfikę i zachowanie najróżniejszych tkanin i wiemy, jak o nie dbać aby długo nam służyły i zachowywały swoje piękno.

     Specjalizujemy się w konserwacji ekskluzywnych tekstyliów domowych takich jak: zasłony, rolety rzymskie, firany a także dywany. 

     Nasza oferta obejmuje także garderobę czyli: odzież codzienną, kostiumy, uniformy, suknie ślubne, mundury itp. 

 

     Nie znosisz prasować ? Nie masz nigdy na to czasu, a nie oddajesz prania do magla, ponieważ boisz się magla. Skorzystaj z naszych usług !

     Nie używamy magla, który niszczy tkaniny, lecz wszystko prasujemy ręcznie. Prasowanie nie musi być zmorą jeśli oddasz rzeczy do pralni Madame Sans-Gene.

     Nie lubisz męczyć się praniem firan i rolet? na myśl o zdejmowaniu zasłon z karnisza czy o ponownym nawlekaniu szprosów w tunele przechodzą Cię dreszcze ? 

Mamy na to radę!

     Pralnia Madame Sans-Gene oferuje odbiór tekstyliów domowych oraz odzieży z domu klienta, kompleksowe czyszczenie z prasowaniem a następnie przywiezienie czystej odzieży na miejsce wyznaczone przez klienta.

Sprawdź, jakie to proste i ile czasu zyskujesz dla siebie!

 

Pralnia Madame Sans-Gene zaprasza do współpracy hotele, pensjonaty, restauracje oraz inne obiekty komercyjne.

Oferujemy konkurencyjne ceny, wysokiej jakości środki czyszczące oraz odbiór i dowóz prania pod wskazany adres.

     Powstanie naszej pralni nie było dziełem przypadku...

     Od prawie czterdziestu lat, znają Państwo Studio Dekoracji Wnętrz EWA DEKOR, gdzie powstają dekoracje z tkanin.

     Zajmujemy się szerokim zastosowaniem tekstyliów we wnętrzu. Projektujemy i szyjemy, głównie dekoracje okienne, tradycyjne lambrekiny, zasłony, firanki, jak i również nowoczesne rolety różnego rodzaju oraz panele.

     Wiemy, że planując dekoracje okienne, wygląd jadalni, czy obicie kanapy, chcieliby Państwo przez wiele lat cieszyć nimi oko. Niestety, jest nieuchronne to, że po jakimś czasie można zauważyć utratę świeżości, przybrudzenie koloru, czy zakurzenie.

     Postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i stworzyć miejsce, które zajmie się profesjonalną ich konserwacją.

     Tak powołaliśmy do życia pralnie Madame Sans-Gene.

    

 

 

 

O nas

Zachęcamy do kontaktu !